Наші послуги

Безкоштовний підбір слухового апарату будь-якого типу
Безкоштовна діагностика слуху для дорослих і дітей
Гарантійне обслуговування та ремонт слухових апаратів

Великий вибір слухових апаратів

Внутрішньовушні
слухові апарати
від 3950 грн
Завушні
слухові апарати
від 2400 грн

Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо зараз

Чому обирають саме нас

Низькі ціни

Всі слухові апарати закуповуються тільки у виробника, а не у посередника

Знижки

Залежно від типу слухового апарату і пільгової категорії знижки від 10% до 50%

10 років досвіду

Ми знаємо, які апарати найкращі і підберемо для вас ідеальний варіант

Відгуки наших клієнтів

  • Користувався слуховим апаратом чотири роки. Прийшов в Центр слуху перевірити свій слух і підібрати запасний слуховий апарат. Підібрав собі внутрішньовушних слуховий апарат, порадувала ціна і непомітність вироби. Дуже радий що потрапив в спеціалізований центр. Нікому не раджу купувати апарати без підбору, як зробив це я чотири роки тому. Зникли сторонні шуми і чіткість при розмові стала краще.

  • Мама у мене людина віруюча і часто ходить до церкви. Стала помічати, що не розуміє слів. На обидва вуха виявили зниження слуху. Купив мамі два слухових апарати. Доктор попередив, що для таких складних приміщень як церква потрібні цифрові слухові апарати і одним апаратом тут не обійтися. Освоювали апарати ми вдома протягом місяця, а мама не могла дочекатися, коли ж вона піде в храм з апаратами. Пройшов місяць і ми були на службі. Мамі все сподобалося, вона залишилася задоволена.

  • Придбала для свекрухи слуховий апарат. Тому, що приходячи з роботи дратував голосно працює телевізор. Тепер ми зі свекрухою стали кращими друзями. Тому що вона стала краще мене розуміти, а я не дратуюся, що вона мене не чує.

  • Чи не наважувався придбати слуховий апарат. Сусіди і знайомі говорили що апарати погіршать мені слух. Прийшовши в центр слуху доктор мені пояснила, що сучасні слухові апарати не погіршують слух, так як вони налаштовуються не втрата слуху тільки індивідуально. Мені поміряли найкращий апарат за моєю втрати слуху. Я відчув, як світ знову заграв фарбами звуку. Раджу слухати професіоналів, так як слуховий апарат – техніка медична і до неї теж потрібен медичний підхід.

  • Довгий час мучилася з постановкою в вухо вкладиша. Прийшла в центр слуху за новим вкладишем №3. Доктор порадила виготовити вкладиш за формою мого вуха. Я навіть не могла подумати, що якийсь вкладиш допоможе мені поліпшити якість життя і позбавить мене від щоденної головного болю з приводу його установки в вухо. Величезна подяка фахівцям за виконану роботу.

Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо зараз