Виїзд лікаря додому

У яких випадках потрібно викликати лікаря сурдолога / аудіалога додому?

Фахівці Центру Слуху в Києві, Житомирі, Чернігові, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Маріуполі та Краматорську, оснащені сучасним високоточним обладнанням для діагностики та індивідуального підбору слухових апаратів, здійснюють виїзд додому до пацієнтів з проблемами слуху. Послуга виїзду фахівця додому з метою діагностики та підбору слухового апарату необхідна, якщо Ваші літні батьки або родичі в силу віку або після перенесених захворювань мають обмежену рухливість і не виходять з дому.

Детально про підбір слухового апарату вдома.

Виїзд фахівця аудіолога / сурдолога здійснюється за попереднім записом, в зручний для вас день і час. У послугу обстеження входить огляд слухових проходів (отоскопія), обстеження слуху (акуметрія) і комп’ютерна аудіометрія. Використовується сучасне обладнання — аудіометр, а також програмне забезпечення для підбору і тонкої настройки цифрових програмованих слухових апаратів. В наявності завжди є набір з декількох десятків моделей слухових апаратів різного технічного рівня і кращих світових виробників. Після визначення втрати слуху на основі діагностики, фахівець підбере і налаштує слухові апарати, які найбільш підходять для Вас, навчить користуватися і доглядати за ними. Для комфортного користування слуховим апаратом лікар зробить зліпок вуха для виготовлення індивідуальної вушної вкладки або внутрішньовушного слухового апарату. Обов’язково видається заповнений гарантійний талон та інструкція користувача слуховим апаратом.

Підготовка пацієнта до приїзду лікаря.

Підбір слухового апарату вдома завжди більш трудомісткий процес в порівнянні з таким в умовах спеціалізованого кабінету, тому необхідно підготувати пацієнта до приїзду лікаря. Бажано, щоб на момент підбору слухового апарату у пацієнта не було будь-яких запальних процесів у вусі. Якщо у пацієнта були гострі судинні порушення, наприклад, недавно перенесений інсульт, краще відкласти слухопротезування до відновлення стану здоров’я. На момент приїзду лікаря вдома з пацієнтом повинен бути хтось із родичів або близьких людей, щоб бути присутнім при підборі та взяти на себе відповідальність за покупку слухового апарату.