Гарантія. Сервіс. Ремонт

Центр Слуху надає гарантію на слухові апарати

ЦЕНТР СЛУХУ надає послуги з діагностики слуху, підбору та налаштуванню слухових апаратів, продажу аксесуарів до них, у нас завжди є в наявності батарейки, вкладки та все необхідне для роботи апаратів. Всі наші слухові апарати сертифіковані, мають відповідну документацію. Гарантійний термін залежить від виробника і моделі апарата, зазвичай становить від 12 до 24 місяців з дня продажу. Центр Слуху має ряд авторизацій на виконання гарантійного ремонту слухових апаратів лідерів світового ринку Earnet і SONIC, а також інших виробників. Самостійні спроби ремонту слухового апарату можуть спричинити серйозні пошкодження і скасувати умови гарантійного обслуговування.

Центр Слуху виконує сервісне обслуговування слухових апаратів

Також Центр Слуху проводить сервісне обслуговування слухових апаратів в Києві та Україні. У нашому сервісному центрі працюють кваліфіковані майстри з великим досвідом роботи, які регулярно проходять навчання в сертифікованих центрах наших партнерів у Європі. Ми маємо великий асортимент запчастин для ремонту і сучасне обладнання для діагностики стану апарату. Порушення в роботі слухових апаратів можуть виникати через вплив вологи, агресивного середовища, сильного магнітного поля. Слуховий апарат вимагає обережного ставлення, постійного догляду, регулярного технічного обслуговування.

 

Замовляйте підбір слухового апарату
безкоштовно прямо зараз

Центр Слуху проводить ремонт слухових апаратів

Центр Слуху виконує ремонт слухових апаратів швидко та якісно. Ціна ремонту визначається фахівцем після діагностики апарату і залежить від причини несправності, особливостей апарату, вартості запчастин і рівня складності робіт. Здати слуховий апарат в ремонт можна в будь-якій з наших філій, адреси можна побачити тут: https://sluh.ws/filialy/. Після ремонту слухового апарату наш сервісний центр надає гарантію, її терміни залежать від складності несправності та складають від 1 до 3 місяців, на замінені деталі від 3 до 6 місяців.

Звертайтеся в Центр Слуху, ми будемо раді Вам допомогти.